נעים להכיר

מכללת אורנס לניהול – מובילה בצפון בהכשרה מקצועית רב תחומית

היי, נעים להכיר, אנחנו מכללת אורנס, רשת מכללות להכשרה מקצועית מתקדמת בפריסה ארצית שתעשה לכם סדר בכל מה שקשור לתחום הלימודים.

מכללת אורנס מכללת בוטיק המתמחה במגוון רב של הכשרות מקצועיות המכללה מציעה קשת רחבה של מסלולי הכשרה ולימוד, קורסים וסדנאות, לכל המעוניינים בהקניית מקצוע מוביל להשמה ישירה בשוק התעסוקה.

אנו מזמינים אתכם להיות חלק מדור ההכשרה הבא.

סמנו את היעד…

תנו לנו להוביל אתכם, להרחיב את הידע והאופקים ולרכוש את הכלים למקצועות המובילים ביותר בשוק העבודה.

על איכות אנחנו לא מתפשרים, סגל המרצים המוביל שלנו מונה רופאים, רואי חשבון, עורכי דין, מהנדסי מכונות, יועצי מס’, ראשי חוג מהאקדמיה בעלי ניסיון רב בתחום הפדגוגי, בעלי ידע וניסיון רב בהכנה לבחינות המתקיימות מטעם המוסדות המפקחים. המרצים שלנו כאן עבורכם לתת לכם את הכלים הדרושים כדי להוציא את הכי טוב מעצמכם.

תוכניות הלימוד איכותיות ביותר ומשלבות בתוכן עזרי הוראה והתאמת גישות הוראה ייחודיות לכל תלמיד ותלמידה תוך מתן ליווי ויחס אישי לכל סטודנט/ית.

כמו כן, אנחנו תמיד עם יד על הדופק ומסגרת הלימודים וההכשרה המקצועית מותאמים ומתעדכנים בכל עת לדרישות התעסוקה הרלוונטיות ביותר בשוק העבודה.

זו לא סתם עוד הבטחה תעסוקתית : ההכשרות שלנו מקיפות ומלאות בתכני לימוד פרקטיים ושימושיים, שיעזרו לכם להתברג במשרות הכי מבוקשות בשוק העבודה, לא מאמינים? תשאלו את אלפי הבוגרים שלנו שכבר השתלטו על שוק העבודה ונעזרו בסיוע שלנו כדי להגיע רחוק.

חוויית הלימודים הייחודית במכללה: אתם תצטרכו לבוא רק עם רצינות ורצון להצליח, לכל השאר אנו כבר נדאג. הכיתות אשר יעמדו לרשותכם מאובזרות באמצעי הלימוד החדישים, המשוכללים ביותר.

זו לא סתם עוד מעטפת לסטודנטים :  תהיו בטוחים שאצלנו אתם לא תהיו עוד סטודנטים שיושבים בכיתה, מתוך מאות כאלה. באורנס אנחנו שמים את הדגש על מתן יחס אישי לכל סטודנט שנכנס לדלתנו. אנחנו דואגים לסטודנטים שלנו עם תכני לימוד איכותיים, תגבורים בשעות גמישות לפי הצורך ,כיתות לימוד קטנות ותכוניות הוראה מותאמות אישית לכל תלמיד.

קבוצות הלימוד הקטנות יעניקו לכם אווירה נעימה, עוטפת ותומכת ויתרה מכך, אתם תוכלו לבחור באחד מארבעה מסלולים: מסלול ערב, מסלול בוקר, מסלול בימי שישי או מסלול משולב כך שתוכלו להמשיך לנהל את שגרת חייכם ובמקביל לרכוש את המקצוע המבוקש.

זו לא סתם עוד מכללה : הגעתם הנה כי אתם רוצים  ללמוד ולהתפתח- מגיע לכם לא פחות מהטוב ביותר. תנו לנו להוביל אתכם דרך מסלולי הלימוד הייחודיים שלנו, אל עבר חוויה סטודנטיאלית ייחודית, במוסד לימודים אסתטי ומפותח שפשוט נעים להיות בו, עם סגל הוראה איכותי שידבר אליכם בגובה העיניים ומכונת אספרסו ממש על דלת הכניסה (כן כן, גם זה חשוב…)

באורנס חשבנו על הכל. חשבנו עליכם.

כל הדרכים מובילות לאורנס :  סניפי המכללה ממוקמים על צירי תחבורה ראשים באזורים מרכזים מול תחנת האוטובוס והרכבת עם גישה נוחה ביותר לכל נוסעי התחבורה הציבורית.

הצוות המקצועי שלנו ישמח לייעץ לכם על מסלול לימודים מותאם לכישורים שלכם בדרך לרכישת מקצוע נחשק ומכאן אתם בדרך לקריירה משגשגת.

מסלולים עם השמה מובטחת! אורנס הדרך החדשה שלך לשוק התעסוקה.

 

תפריט נגישות

פרסומת
(: ?כבר עוזבים
תנו לנו הזדמנות לתת לכם ייעוץ לימודים