קורס מזכירה משפטית

  אני מאשר/ת קבלת דיוורים ישירים ודברי פרסום ממכללת אורנס בכפוף למדיניות הגנת הפרטיות - מדיניות הגנת הפרטיות
  אני מאשר/ת קבלת דואר פרסומי

  קורס מזכירה משפטית


  אם את אוהבת את התחום המשפטי, אם צדק מעניין אותך אבל גם ניהול, ובמיוחד אם היית רוצה לשלב בין השניים – לימודי מזכירה משפטית מתאימים לך בדיוק.

  בישראל למעלה מ- 60,000 עורכי דין פעילים. את המשרדים והלשכות הפרטיות והציבוריות בעולם מרתק זה מנהלות מזכירות משפטיות מוסמכות המנצחות על ארגון החומרים המשפטיים וניהול המשרד – לוח הזמנים, כח האדם והלקוחות.

  מקורס מזכירה משפטית פותח דלתות לעבודה מבוקשת ומרתקת בעולם עורכי הדין ובתי המשפט בישראל.

  היכולת לנהל לשכה משפטית או משרד של עורכי דין אינה מחייבת רק יכולות ניהול אלא גם ידע בתחומים מקצועיים נרחבים אשר יוקנו כולם במהלך הקורס, החל במערכת המשפט בישראל, דרך דינים שונים וכלה בתחום אבטחת המידע והפרטיות.

  למה באורנס?

  באורנס מאמינים שמזכירה משפטית – ובמיוחד בישראל, בה מספר עורכי הדין עולה בהרבה על מספרם היחסי במדינות אירופה – הוא אחד המקצועות המובילים המתאימים לסטודנטיות המעוניינות לשלב ידע ויכולות ניהול.

  כמכללה המכירה בחשיבותו של התחום בחרה אורנס במיטב המרצים אשר יובילו את כל סטודנטית לחוויות מרתקות ולקריירה מספקת.

  מהי מטרתו של קורס מזכירה משפטית? להכשיר דור חדש של מומחים בתחום הניהול; עובדים מיומנים אשר יסייעו לכל חברה וארגון לנהל את לוחות הזמנים על הצד הטוב ביותר – ובכך לקדם את העסקים היטב. מחזיקה ביכולות סדר, ניהול ויכולת לראות את התמונה הגדולה – לצד ירידה לפרטים הקטנים ביותר? מצוין! כעת, כל שעלייך לעשות הוא ליצור קשר עם המכללה המקצועית הרב תחומית אורנס. מכללה זו מציעה לקהל תלמידיה סגל הוראה מרשים ומקצועי. וזאת, לצד כיתות מרווחות כמו גם פתרונות ההדרכה הטכנולוגיים והמתקדמים ביותר.

  קורס מזכירה משפטית: להשתלב היטב במגוון ארגונים

  ישנן דרכים רבות ושונות לבנות ארגון מצליח ומשגשג. אכן, רכישת הציוד המתקדם ביותר כמו גם חיפוש אחר לוקיישן איכותי – היבטים אלו ואחרים יסייעו להצלחת העסק ללא כל ספק. במקביל לכל זאת, חשוב לא פחות ואף יותר להעסיק צוות עובדים מנצח; צוות הכולל, בין היתר, עובדי ניהול ואדמיניסטרציה מקצועיים ואיכותיים. לשם העסקתם של העובדים המיומנים ביותר, יש לוודא כי הם עברו את ההכשרה הרלוונטית; הכשרה הכוללת לדוגמא השתתפות בקורס מזכירה משפטית.

  מעוניינת גם את לעבוד בארגון או חברה וליצור יחסי עבודה ענפים עם צוות ההנהלה הבכיר? אין ספק, תפקידה של המזכירה הרפואית הוא משמעותי ביותר. בהתאם לכך, הוא דורש יכולות טבעיות לצד הכשרה מעשית. במילים אחרות, במסגרת הלימודים ניתן יהיה לרכוש מושגי יסוד בתחום הניהול, המשפט, הרפואה, דיני עבודה ועסקים וכן הלאה.

  כמו כן, מסלול לימודים זה יעניק למשתתפים הבנה מקיפה בכל הנוגע אל מאגרי המידע השונים, ניהולו של המשרד הממוחשב, הגיליון האלקטרוני, אנגלית עסקית, יצירת דו”חות ופרוטוקולים וכן הלאה. כך, בסיומה של הכשרה זו, בוגרי הקורס יוכלו להשתלב הצלחה במגוון מוסדות, משרדים וחברות בתפקידי ניהול לשכה ואדמיניסטרציה ולעשות חיל.

  קורס מזכירה משפטית – לעסוק בתפקיד מבוקש

  מעוניינת גם את לעסוק באחד התפקידים המבוקשים ביותר בשוק? לשם כך, את מוזמנת להתעניין בלימודי מזכירה משפטית מטעם המכללה המקצועית הרב תחומית אורנס. הכשרה זו מעבירים צוות מדריכים מקצועי ומרשים. וזאת, כאשר בסיומה של תכנית הלימודים תקבלי תעודת גמר מטעם המכללה.

  בתום הלימודים, ולאחר עמידה בכל הדרישות, ייהנו בוגרות אורנס מתעודת מזכירה משפטית באמצעותה יוכלו להשתלב בעבודה מעשית באלפי משרדים ולשכות משפטיות ברחבי הארץ.

  • ניהול מחלקה משפטית בארגון.
  • ענף המשפט בישראל.
  • דיני חוזים, שטרות ומכר.
  • סוגי התאגדויות.
  • דיני עבודה.
  • דיני חוזים.
  • דיני עונשין.
  • אכיפת החוק.
  • רישום פרוטוקולים.
  • מסמכים משפטיים.
  • ארגון תיקייה משפטית.
  • אבטחת מידע ופרטיות.

  השכלה תיכונית וראיון קבלה

  למסיימות בהצלחה תינתן תעודת גמר ”מזכירה משפטית“ מטעם מכללת אורנס.

  תהליך ההרשמה וקבלה ללימודים

  שלב 4 : שיחת וולקאם - ברוכים הבאים למכללה שיבוץ לקורס / מסלול.

  שלב 5 : בהצלחה בלימודים!

  שלב 1 : שיחת היכרות והכוונה שיחת היכרות עם רכזת התחום סקירה ומידע על תכני הלימוד, דרישות שוק התעסוקה, תנאי קבלה.

  שלב 2 : הרשמה מילוי טפסי רישום, ותשלום דמי רישום.

  שלב 3 : הסדר תשלום שכר הלימוד. אמצעי התשלום האפשרי : כרטיס אשראי | מזומן | העברה בנקאית | פיקדון חיילים משוחררים ( למסלולים בפיקוח משרד העבודה, משרד הבריאות) , הוראת קבע | מימון לימודים מקרן פיימנט.

   אני מאשר/ת קבלת דיוורים ישירים ודברי פרסום ממכללת אורנס בכפוף למדיניות הגנת הפרטיות - מדיניות הגנת הפרטיות
   אני מאשר/ת קבלת דואר פרסומי
   פרסומת
   (: ?כבר עוזבים
   תנו לנו הזדמנות לתת לכם ייעוץ לימודים