קורס מנהלת משרד בכירה כללית

  אני מאשר/ת קבלת דיוורים ישירים ודברי פרסום ממכללת אורנס בכפוף למדיניות הגנת הפרטיות - מדיניות הגנת הפרטיות
  אני מאשר/ת קבלת דואר פרסומי

  קורס מנהלת משרד בכירה כללית


  בעידן המתקדם בו אנו חיים, המשרד הפך למרכז ההתנהלות בארגון המודרני.

  המשרד המודרני דורש אנשי מקצוע בעלי ידע עכשווי, מיומנויות ניהול, מיומנויות ארגון בקיאות מירבית בזירה הממוחשבת מנהלת משרד יעילה אחראית על כל הנעשה בארגון ומחוצה לו לרבות חיבור הממשקים בתוך הארגון וסביבת העבודה.

  מנהלת המשרד מחברת את כל תחומי עיסוק הארגון למוקד אחד מרכזי, עליה לשלוט ולהוביל בכל תחומי הדעת בארגון.

  ממשקי הביצוע והניהול של מנהלת המשרד הבכירה מתנהל מול ספקים, לקוחות, משרדי הארגון, עובדי הארגון, המנהלים, ועוד.

  הדרישות ממנהלת המשרד הבכירה הן רבות, זהו מקצוע בפני עצמו אשר דורש הכשרה נרחבת בתחום.

  חשיבותו של קורס מנהלת משרד בכירה כללית היא רבה. הרי הצלחתו של כל ארגון וחברה מתבססים על צוות ניהולי מיומן, מנוסה ושירותי – כאשר מנהלת משרד נושאת בתפקיד בעל ערך רב. מחזיקה בכישורי אנוש גבוהים? עובדת באופן מסודר, שקול ואחראי? ברצונך לעבוד בחברה גדולה בתפקיד מפתח? כעת, כל שעליך לעשות הוא לפנות אל המכללה המקצועית הרב תחומית אורנס. מכללה זו מעבירה מגוון קורסים והכשרות בתחום הניהול, האיכות, החשבונאות והפיננסים, הביטחון ועוד. באמצעות הדרכות אלו, הבוגרים יוכלו לצאת אל שוק העבודה – ולהשתלב בו בהצלחה.

  קורס מנהלת משרד בכירה כללית: לרכוש כלים בתחום הניהול

  הדרך להצלחה עסקית מתבססת על מספר תפקידי מפתח – כאשר אחד המרכזיים מתוכם הינו מנהלת משרד. למעשה, מדובר בתפקיד העומד בלב העשייה הארגונית ובזכותו ניתן להיות עם יד על הדופק בכל הנוגע אל ההתנהלות העסקית, ביצוע חישובים ועיבוד מידע וכן הלאה. בהתאם לכל זאת, מומלץ ביותר לעבור את ההכשרה המקיפה ביותר; ההכשרה אשר תעניק את הכלים החשובים למשימה.

  אם את בעלת השכלה תיכונית וברצונך להתמחות בתחום הניהול והאדמיניסטרציה, את מוזמנת להירשם לקורס מנהלת משרד בכירה כללית. במסגרת קורס זה, תלמדי מגוון נשואי ותחומי לימוד: החל מדיני עבודה, מערכות משרד, יישומי מחשב, מושגי יסוד בתחום העסקים, הכלכלה והביטוח, אבטחת מידע, אנגלית עסקית, ניהול רשומות ועוד.

  בסיומו של קורס זה, תרכשי את הכלים והידע המקיפים והמתקדמים ביותר בתחום עיסוק זה. כמו כן, לאחר השתתפות בכל דרישות הקורס וביצוע פרויקט הגמר, תהיי זכאית לקבל תעודת גמר. כעת, שוק העבודה פתוח לפניך, ויש באפשרותך להשתלב בשלל תפקידי מזכירות, אדמיניסטרציה וניהול לשכה במגוון חברות היי טק, משרדי ממשלה וכן הלאה.

  קורס מנהלת משרד בכירה כללית – להתמחות במקצועות הניהול

  כאמור, הצלחה בתחום העסקים כוללת את העסקתה של מנהלת משרד בכירה, מיומנת ומקצועית. בהתאם, ואם גם אתם מעוניינים לעסוק בתחום מרתק ומגוון זה, מומלץ ליצור קשר עם המכללה המקצועית הרב תחומית אורנס.

  במסלול מנהלת משרד בכירה מורכבת מלימודי יחסי עבודה ודיני עבודה, חשבונאות וכלכלה, תורת המנהל, התנהגות ארגונית, משאבי אנוש, תקשורת, יחסי ציבור, סדנאות בניהול וארגון, מנהיגות, תכתובת ויצירת מסמכים, יצירת מצגות power point, מערכות ERP, יישומי GGOGLE, ניהול יומן OUTLOOK.

  • מסלול ערב 17:30-20:45.
  • נפגשים פעמיים בשבוע.
  • 214 שעות אקדמאיות ע”פ משרד הכלכלה.

  לשלב עם רכז גיוס והשמת כוח אדם בחסות מכון פילת.

  תהליך ההרשמה וקבלה ללימודים

  שלב 4 : שיחת וולקאם - ברוכים הבאים למכללה שיבוץ לקורס / מסלול.

  שלב 5 : בהצלחה בלימודים!

  שלב 1 : שיחת היכרות והכוונה שיחת היכרות עם רכזת התחום סקירה ומידע על תכני הלימוד, דרישות שוק התעסוקה, תנאי קבלה.

  שלב 2 : הרשמה מילוי טפסי רישום, ותשלום דמי רישום.

  שלב 3 : הסדר תשלום שכר הלימוד. אמצעי התשלום האפשרי : כרטיס אשראי | מזומן | העברה בנקאית | פיקדון חיילים משוחררים ( למסלולים בפיקוח משרד העבודה, משרד הבריאות) , הוראת קבע | מימון לימודים מקרן פיימנט.

   אני מאשר/ת קבלת דיוורים ישירים ודברי פרסום ממכללת אורנס בכפוף למדיניות הגנת הפרטיות - מדיניות הגנת הפרטיות
   אני מאשר/ת קבלת דואר פרסומי
   פרסומת
   (: ?כבר עוזבים
   תנו לנו הזדמנות לתת לכם ייעוץ לימודים